AntiSpamová politika

my nespamujeme
Používáme pouze vlastní databázi kontaktů.

V souladu s českými právními předpisy odesíláme novinky pouze našim zákazníkům na základě předchozího obchodního vztahu či na emailové adresy u nichž disponujeme souhlasem se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení. Kupované databáze nepoužíváme a nestane se, že bychom kontakty, které jsme získali, někomu prodali.

Dodržujeme zásady ochrany osobních údajů.

Ochranu osobních údajů bereme vážně, ostatně je to náš byznys. Rozhodně nejsme kovářova kobyla. Nasadili jsme všechna dostupná řešení, aby od nás žádná informace o našich zákaznících jen tak jednoduše neunikla. Zásady zpracování osobních údajů, kterými se řídíme naleznete zde.

Odhlášení z odběru našich novinek je možné kdykoliv.

Odhlašovací odkaz se nachází v patičce každé novinky, která od nás odchází. Je viditelně označen a plně funkční. Adresát rovněž může prostřednictvím odkazu v patičce své osobní údaje upravit. Případně nás lze kdykoliv kontaktovat na e-mailové adrese oou@q-com.cz

Nezahlcujeme e-mailové schránky.

Sami máme spoustu jiné práce a rozesílání novinek je pro nás více zábavou než byznysem, proto je posíláme maximálně jednou za týden. Rádi bychom, abyste se našim prostřednictvím dozvěděli něco užitečného, nového, zajímavého a považovali naše novinky za cenný zdroj informací.