Kariéra u nás

dobře odvedenou práci umíme ocenit

Jsme tým pohodových lidí, kteří umí zabrat. Máme na sebe vysoké nároky a bez přílišného remcání zdoláváme výzvy, které nám život staví do cesty (a to nejen ty pracovní).

Pokud to máš nastaveno podobně, nebojíš se makat, máš smysl pro humor, ale i povinnost, pak jsi náš člověk!

120

Hledáme posily do vývojářského týmu!

Máme dlouhodobé projekty a rozjíždíme nové. Přidej se k nám.

Vývojář/ka PHP

Hledáme nadšeného kolegu nebo kolegyni s chutí společně vyvíjet náš webový informační systém. Dosažené vzdělání u nás nerozhoduje, ale zásadní je dobrá znalost PHP (CSS a JavaScript výhodou) a chuť do práce!

Kromě PHP budeš pracovat i s MariaDB/MySQL a HTML. CSS a JavaScript se Ti budou rozhodně hodit také. Zkušenější kolegové Ti ochotně pomůžou a poradí, ale musí se věnovat i své práci, proto bys neměl být úplný junior. 2 roky praxe jsou velké plus.

Očekáváme, že už máš nějaké projekty za sebou – do motivačního dopisu se neboj napsat odkazy na ně.

Pracovní náplň je rozmanitá. Tušíš, že Tě nějaká práce baví více než jiná? Netrváme na tom, že všichni musí dělat všechno. Rozmanitost požadavků umožňuje vývojářům vybrat si ty, které je baví a posouvají dále.

Chceš se rozvíjet? Vzdělání podporujeme. Proto Ti po zkušební době rádi zaplatíme vhodné vzdělávací kurzy.

U většiny pozic umožňujeme práci na dálku s flexibilní pracovní dobou. Jestli pracuješ od brzkého rána, přes den, pozdě v noci nebo o víkendu, je čistě na Tobě. Přizpůsob si pracovní dobu svým koníčkům, studiu nebo chodu domácnosti. Pracuj tehdy, kdy Ti to vyhovuje tak, abys byl spokojen jak v pracovním, tak osobním životě.

Podmínkou homeoffice a flexibilní pracovní doby je, že budeš odvádět kvalitní práci, budeš komunikovat, pravdivě vykazovat svou odvedenou práci a Tvé výsledky přijdou ve stanovených termínech. Kdykoliv Ti však bude k dispozici také kancelář v Brně – Řečkovicích s prima kolektivem, moderním zázemím a výbornou kávou či čajem.

Nabízíme:

remote work/homeoffice,

práci na zajímavých projektech, která Tě bude těšit,

příjemné pracovní prostředí v dogfriendly kanceláři v Brně.

Benefity:

homeoffice,

25 dnů dovolené + 3 sickdays,

příspěvek na penzijní připojištění,

příspěvek na dovolenou/fitko/masáže/kulturu,

odměna za získání zakázky,

DISQIE 50 GB,

další.

Práce je vhodná i pro šikovného studenta či rodiče na rodičovské dovolené. Chápeme, že máš zkoušky nebo malé dítě či zrovna řešíš klacky, které Ti život hodil do cesty. U nás je vše otázkou domluvy. Nemáme pevnou pracovní dobu, ale dbáme na kvalitně odvedenou práci v termínu.

Obor: IT

Nástup: ihned

Pracovní úvazek: plný nebo částečný

Místo: Maříkova 2287/1a, Brno/remote work