O nás

Neusínáme na vavřínech, vyvíjíme se a rosteme!

Naše hodnoty

ÚCTA

Se zákazníky a také kolegy jednáme s úctou. Pouze s přístupem respektujícím protistranu lze dosáhnout tvořivé spolupráce a dlouho trvajícího partnerství.

SPOLEHLIVOST

Na naši spolehlivost klademe maximální důraz. Jsme přesvědčeni, že jedině tak se dá vybudovat a posilovat vzájemná důvěra. A důvěra našich zákazníků je naší prioritou.

SPOLUPRÁCE

I když je rozsah našich služeb poměrně široký a každý pracujeme na něčem jiném, stále jsme součástí celku. Ve výsledku se naše výstupy spojí a dají vzniknout něčemu jedinečnému.

TVOŘIVOST

Jsme tým kreativních, inovativních, vynalézavých i tvůrčích osobností, jež přichází s novými nápady a chutí do práce. I díky tomu nám zákazníci zůstávají věrní.

SOUDRŽNOST

Ochotně pomáháme nejen sobě navzájem, ale i našim zákazníkům a hrajeme fér hru. U nás se mnohem více než zájmeno já nebo ty, používá MY. Táhneme totiž za jeden provaz.

A když říkáme my...

...myslíme tím celý náš tým.

SEZNAMTE SE S NÁMI!

Kdo jsme?

Jsme tým společnosti Q – COM, jež je více než 20 let předním českým poskytovatelem konzultačních, analytických a auditních služeb v oblasti řízení podniků a  informačních technologií.

U zákazníků se zabýváme zaváděním a udržováním systémů řízení – vyhodnocením, nastavením, optimalizací a školením interních procesů, postupů a služeb v oblasti kvality, environmentu, BOZP, bezpečnosti informací, poskytování IT služeb, ochrany osobních údajů, kybernetické bezpečnosti a ochrany měkkých cílů.

Od roku 2008 také vyvíjíme a provozujeme podnikový informační systém QML a software na zakázku, který Vám přinese svobodu v rozvoji Vaší organizace.

Máte-li zájem o naše služby...

...a nebo se jen chcete na něco zeptat...

KONTAKTUJTE NÁS!