Privátní cloudové úložiště DISQIE

Ukládejte, sdílejte a zálohujte – bez limitů
cloud DISQIE
 Umožňuje ukládat, sdílet a zálohovat data, přičemž uživatelé k přístupu ke svým souborům nepotřebují nic jiného než běžný prohlížeč (případně mobilní aplikaci) a připojení k Internetu. Nezáleží na tom, z jakého nebo z kolika zařízení k DISQIE přistupují. DISQIE je cloud s vysokou mírou zabezpečení.
  • tuzemská lokace;
  • špičkový servis a česká podpora;
  • důraz na bezpečnost;
  • neomezený počet uživatelů;
  • verzování;
  • v souladu s GDPR;
  • mimo dohled „velkého bratra“.
DISQIE není pouhé úložiště. Je to nástroj pro sdílení, vzdálenou práci a synchronizaci dat.
DISQIE využijí nejen společnosti k podpoře týmové práce v reálném čase, ale také studenti, domácnosti či jednotlivci.

Bezpečnost

Veškerá data, která DISQIE svěříte, jsou umístěna na našich serverech v České republice. Na rozdíl od konkurence nevyžadujeme právo přístupu k vašim souborům ani k jejich využití. Data jsou jen vaše, přístup budou mít pouze ty osoby, kterým ho nadefinujete. Veškerá přenášená data jsou automaticky šifrována (SSL) a volitelně lze aktivovat také šifrování uložených dat. Data jsou každý den zálohována na samostatné úložiště. Nabízené řešení je plně v souladu s GDPR.

Neomezený počet uživatelů

Počet uživatelů neomezujeme, cena služby závisí pouze na zvolené variantě dle velikosti úložiště. Nečekají vás  žádné počáteční investice, žádné skryté poplatky ani nenadálé výdaje. Uživatelé mohou propojit své DISQIE účty s tolika zařízeními, kolik jich ke své práci potřebují (PC, notebooky, telefony, tablety atd.). Chcete-li své údaje zpřístupnit externím osobám, můžete si zdarma vytvořit účty hostů.

Možnosti DISQIE

Služba DISQIE využívá open-source nástroj ownCloud, který tvoří serverové úložiště dat, webové rozhraní a také klientské synchronizační aplikace umožňující klientům být produktivní odkudkoliv a na jakémkoliv zařízení v reálném čase. DISQIE nabízí rozšíření o balík kancelářských aplikací OnlyOffice umožňující zpracování dokumentů v reálném čase. Snadno tak upravíte všechny běžné formáty jako jsou soubory Word, Excel, PowerPoint atd. Uživatelé ke své práci potřebují pouze kompatibilní prohlížeč.

Synchronizace a verzování

Uživatelé pracují se svými soubory přímo na svých zařízeních nebo prostřednictvím webového rozhraní. Změny jsou následně automaticky synchronizovány na server a na další připojená zařízení. Pokaždé, když se soubor přepíše do úložiště, vytvoří se nová záložní kopie souboru. Starší verze souborů zůstávají k dispozici, což umožňuje získat zpět obsah, který byl mezitím změněn nebo smazán. Verzování tak zajišťuje také ochranu před viry typu ransomware.

cloud DISQIE

Špičkový servis a česká podpora

DISQIE je primárně koncipováno jako cloudové úložiště tedy Software as a service (SaaS), kde je software hostován centrálně, přičemž klient se nemusí starat o hardware ani zabezpečení. K uloženým datům přistupuje prostřednictvím sítě Internet. Nicméně jsme vám schopni nabídnout také On-Premise řešení, při kterém bude software nainstalován lokálně na vašich serverech a počítačích. Všechny naše služby poskytujeme na 120%. Neděláme výjimky. DISQIE sami používáme a dokonale ji známe.

Více informací naleznete na www.disqie.cloud

Přidejte se mezi naše spokojené zákazníky, kteří již naše služby využívají.

Více o DISQIE

Novinky

Související články